Drogi Kliencie,

W dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

W związku ze zgromadzeniem przez nas Twoich danych osobowych w naszej bazie, chcielibyśmy Cię poinformować o tym, że zmodyfikowaliśmy naszą Politykę Prywatności. Zapoznaj się proszę z tym dokumentem, ponieważ zawiera on szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.

Poniżej przedstawiamy wyciąg z Polityki, zawierający najważniejsze informację:

Kto jest Administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PREF-BUD INWESTYCJE sp zoo sp komandytowa z siedziba w Mysłowicach, pod adresem ul. Katowicka 51, 41-400 Mysłowice (KRS 0000422161). Możesz się z nami kontaktować również mailowo na adres: info@pref-dom.pl

Informacja dotycząca celów przetwarzania Twoich danych osobowych.

Twoje dane osobowe mogą być przez nas przetwarzane:

  • w celu wykonywania ofert, zamówień i umów, które między sobą zawieramy lub realizowania Twoich zamówień (podstawa prawna: niezbędność do wykonania Umowy). Brak podania danych uniemożliwia zawarcie umowy i zrealizowanie zamówienia, wykonanie oferty i przedstawienie jej zainteresowanemu.

Okres przetwarzania danych osobowych.

Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania:

  • w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji Umowy (np. wykonania ofert, przedstawiania ofert i zrealizowania zamówienia) – przez okres realizowania Umowy (realizowania zamówienia),
  • w przypadku przetwarzania danych na podstawie Twojej zgody – do momentu jej cofnięcia.

Prawa dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, czy też przeniesienia. Posiadasz również prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym obecnie jest GIODO.

Przekazywanie danych osobowych.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko przez nas. Może się jednak zdarzyć, że powierzymy przetwarzanie Twoich danych podmiotom trzecim na podstawie pisemnej umowy (np. producentowi materiałów budowlanych wykonujących ofertę cenową, firmie kurierskiej, biuru księgowemu, firmie logistycznej/transportowej). Powierzenie takie nie uprawnia odbiorcy do dowolnego korzystania z tych danych. Odbiorca będzie korzystał z tych danych tylko w celach przez nas ustalonych i zgodnie z obowiązującym prawem. Dane mogą być też przekazywane organom publicznym, o ile upoważniają ich do tego obowiązujące przepisy i przedstawią odpowiednie żądanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Profilowanie

Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane.

Jeśli chcesz wycofać wszystkie zgody marketingowe, które dotychczas nam udzieliłeś, skorzystaj z maila : anna@pref-dom.pl lub agnieszka@pref-dom.pl. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym chcesz uzyskać informację o dotychczasowej podstawie przetwarzania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami na adres info@pref-dom.pl.

Skontaktuj się z nami

Napisz maila lub zadzwoń

Pref-Bud w liczabach

0

Lat doświadczenia

0

Stały skład wykonawczy

0

Budowy, które zrealizowaliśmy

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy grupą fachowców, dzięki którym spełni się Twoje marzenie o własnym domu. Oferujemy budowę domów jak i gotowe domy jednorodzinne na sprzedaż. Obszar naszego działania to ścisła aglomeracja Śląska.


PREF-BUD INWESTYCJE
Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Katowicka 51
41-400 Mysłowice

info@pref-dom.pl
tel.: (32) 222 59 05

Wyceń budowę

Wypełnij formularz i poznaj szacunkowe
koszty budowy Twojego domu.

Formularz