Dlaczego PREF-BUD
i jak pracujemy?

Jesteśmy grupą fachowców, dzięki którym spełni się Twoje marzenie o własnym domu. Co warto o nas wiedzieć? Przede wszystkim to, że mamy najwyższe standardy, których się trzymamy.

Zespół

Pracujemy w stałym, doświadczonym zespole.

Znamy się i cenimy siebie na wzajem. Razem zrealizowaliśmy już prawie 500 inwestycji – od domów jedno- i wielorodzinnych, przez obiekty usługowe i handlowe na produkcyjnych kończąc. W swoich szeregach mamy wykwalifikowanych fachowców – projektantów, konstruktorów, brygady produkcyjne i montażowe.

Rozważnie dobieramy partnerów.

Współpracujemy z firmamiz wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym. Wiemy, że budowa domu to gra zespołowa, a na ostateczny sukces wpływa rzetelna praca każdego z nas.

Działamy szybko i sprawnie.

Po pierwsze, wiemy co i jak robić, by osiągnąć najlepsze rezultaty, w możliwie jak najkrótszym czasie. Po drugie, stosujemy nowoczesne technologie i to dzięki nim wyprzedamy konkurencję w czasie i jakości.

Pracujemy cały rok.

Realizujemy inwestycje przez cały rok kalendarzowy.

Współpraca

Szanujemy klienta.

Dbamy o jego spokój, bezpieczeństwo i zadowolenie. Mówimy jak jest. Tłumaczymy w prosty sposób, to co inni niepotrzebnie komplikują lub pomijają.

Jesteśmy do dyspozycji.

Prowadzimy klienta za rękę, tak by budowa czy kupno domu było tylko i wyłącznie dobrym doświadczeniem.

Oferujemy kompleksowe wsparcie.

Dopełniamy wszelkich formalności budowlanych, takich jak uzyskanie pozwolenia na budowę czy odbiór budynku.

Doradzamy.

Koncentrujemy się na potrzebach klientów i inwestorów. Zapewniamy fachowe porady, dzieląc się swoim doświadczeniem. Pomagamy w małych i dużych sprawach – w wyborze projektu, koloru dachówki czy odpowiedniej elewacji. Dbamy o portfel naszych klientów.

Rozwiązania

Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania.

Nie zgadzamy się na bylejakość. Nie wyrażamy zgody na krótkowzroczne oszczędności kosztem jakości. Oferujemy energooszczędne, ekonomiczne w budowie i eksploatacji, nowoczesne domy.

Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych technologii.

Swoim klientom oferujemy technologie, które już od kilkudziesięciu lat są z powodzeniem stosowane w Europie Zachodniej i Północnej.

Stosujemy tylko najwyższej jakości materiały.

W codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie markowe i pewne materiały budowlane, których jakość poparta jest licznymi certyfikatami, atestami oraz nagrodami, np. Legalett, Porotherm Dryfix , Braas, Bolix, Schiedel czy Oknoplast Kraków. To dzięki nim, możemy zapewnić bezpieczeństwo i komfort eksploatacji domu.

Skontaktuj się z nami

Napisz maila lub zadzwoń

Pref-Bud w liczabach

0

Lat doświadczenia

0

Stały skład wykonawczy

0

Budowy, które zrealizowaliśmy

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy grupą fachowców, dzięki którym spełni się Twoje marzenie o własnym domu. Oferujemy budowę domów jak i gotowe domy jednorodzinne na sprzedaż. Obszar naszego działania to ścisła aglomeracja Śląska.


PREF-BUD INWESTYCJE
Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Katowicka 51
41-400 Mysłowice

info@pref-dom.pl
tel.: (32) 222 59 05

Wyceń budowę

Wypełnij formularz i poznaj szacunkowe
koszty budowy Twojego domu.

Formularz