Mysłowice

MYSŁOWICE KOSZTOWY – bliźniak ul. Białobrzeska

 • STAN DEWELOPERSKI – PODWYŻSZONY

  590 000 zł 

 • Powierzchnia calkowita domu

  120 m 2

 • Powierzchnia działki

  ok 300 m 2

 • Ilość kondygnacji:

  parter + piętro 

 • Garaż: 

  w bryle budynku

 • Materiał: 

  Porotherm Dryfix

 • Media:

  woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska

 • Ogrzewanie :

  gazowe 

 • lokalizacja :

  Mysłowice KOSZTOWY  ul. Białobrzeska

   

Dodatkowy opis

Proponujemy Państwu DOM jednorodzinny– bliźniak  –  przy ul.Białobrzeskiej w Mysłowicach. 

To kontynuacja znanej już inwestycji, tym razem z lekko zmodyfikowanym projektem. Poddasze przez pełną wysokość ścian zmienia się w pełnoprawne piętro .

Nowoczesna architektura i niezwykle  funkcjonalny układ pomieszczeń czynią cały dom bardzo wygodnym i  co ważne, ekonomicznym w użytkowaniu.

 

Parter, jako typowa strefa dzienna,  to przestronny salon z miejscem pod kominek, jadalnią oraz dość oryginalnie zaprojektowana kuchnia z pełną wysokością ścian i  oknami połaciowymi w dachu tworzącymi niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.  Dom posiada garaż wbudowany w bryłę budynku, oraz pomieszczenie gospodarcze, w którym zainstalowany zostanie gazowy kocioł grzewczy z zasobnikiem na wodę.

Na piętrze znajdują się trzy ustawne sypialnie,  duża  łazienka oraz garderoba.  Do zagospodarowania pozostaje również  strych – zastosowany strop żelbetowy pozwala wygospodarować dodatkową nie małą przestrzeń mieszkalną.

Cena brutto obejmuje dom w stanie podwyższonym deweloperskim,  wraz z działką.

Podwyższony stan deweloperski oznacza wykończenie od wewnątrz w taki sposób, by tuż po naszym wyjściu mógł wejść malarz, kafelkarz etc.  Rozprowadzone wszystkie instalacje, uruchomione ogrzewanie, wykonane wylewki.

Teren wokół domu ogrodzony, działka wyrównana, wybrane miejsca wybrukowane (taras, podjazd i podejście do budynku).  Działka w pełni uzbrojona- doprowadzone  zostaną wszystkie media. W budynkach przewidziano docelowo ogrzewanie gazowe. Kanalizacja miejska.

Mysłowice Kosztowy to cicha i spokojna dzielnica Mysłowic.  Wokół rozproszona zabudowa jednorodzinna otoczona dużą ilością zieleni.


Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, szybki dojazd do autostrady A4 i trasy  S1 .  Łatwy dojazd do centrum Mysłowic, Katowic, Tychów.

Indywidualny  projekt, świetna lokalizacja, niezwykle atrakcyjna cena !

Inwestycja w trakcie realizacji, istnieje możliwość oglądnięcia aktualnego postępu prac.

Przewidziany termin przekazywania budynków – od sierpnia do grudnia 2021 r.

 

Dokumentacja projektowa, zakres rzeczowy oraz szczegółowe informacje dostępne w naszym biurze.

 

Galeria zdjęć