Mysłowice

ul. Białobrzeska – Las – 5 LEWY

 • Stan surowy zamknięty:

  339 000,00 zł

 • Powierzchnia całkowita domu:

  120 m2

 • Powierzchnia działki:

  ok 270 m2

 • Ilośc kondygnacji:

  parter+poddasze

 • Garaż:

  w bryle budynku

 • Materiał:

  POROTHERM DRYFIX

 • Media:

  prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska

 • Ogrzewanie:

  gazowe

 • Lokalizacja:

  Mysłowice KOSZTOWY – ul. Białobrzeska 

Dodatkowy opis

Powierzchnia całkowita domu: 120,3 m2

Powierzchnia działki: ok 270 m2

Ilośc kondygnacji: parter+poddasze

Garaż : w bryle budynku

Materiał: POROTHERM DRYFIX

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Ogrzewanie: gazowe

Lokalizacja:  Mysłowice KOSZTOWY – ul. Białobrzeska (przy lesie)

Oferujemy Państwu DOM jednorodzinny– bliźniak LEWY (5) – z naszej inwestycji w zabudowie bliźniaczej przy ul. Białobrzeska w Mysłowicach.   Inwestycja nowa, lecz projekt bardzo dobrze znany z wcześniejszych realizacji przy ul. Białobrzeskiej, Dzióbka i Wiejskiej. 

Nowoczesna architektura i niezwykle  funkcjonalny układ pomieszczeń czynią cały dom bardzo wygodnym i  co ważne, ekonomicznym w użytkowaniu.

Parter, jako typowa strefa dzienna,  to przestronny salon z miejscem pod kominek, jadalnią oraz dość oryginalnie zaprojektowana kuchnia z pełną wysokością ścian i  oknami połaciowymi w dachu tworzącymi niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.  Dom posiada garaż wbudowany w bryłę budynku, oraz pomieszczenie gospodarcze, w którym zainstalowany zostanie gazowy kocioł grzewczy z zasobnikiem na wodę.

Na poddaszu znajdują się trzy ustawne sypialnie,  duża  łazienka z oknami połaciowymi oraz oczywiście garderoba.  Do zagospodarowania pozostaje również strych.
 
Cena brutto obejmuje dom w stanie surowym zamkniętym, wraz z działką i udziałem w drodze dojazdowej. Teren wokół domu ogrodzony, działka wyrównana, wybrane miejsca wybrukowane (taras, podjazd i podejście do budynku).  Działka w pełni uzbrojona- doprowadzone  zostaną wszystkie media. W budynkach przewidziano docelowo ogrzewanie gazowe. Kanalizacja miejska.

Ponieważ istotnym jest by jedna ekipa budowlana realizowała budynek od A do Z, po indywidualnych ustaleniach przedstawiamy kosztorys prac do stanu deweloperskiego.
 
Mysłowice Kosztowy to cicha i spokojna dzielnica Mysłowic.  Wokół rozproszona zabudowa jednorodzinna otoczona dużą ilością zieleni.

Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, łatwy dojazd do autostrady A4 i trasy  S1 .  Łatwy dojazd do centrum Mysłowic, Katowic, Tychów.

Indywidualny  projekt, świetna lokalizacja, niezwykle atrakcyjna cena !

Inwestycja w trakcie realizacji, istnieje możliwość oglądnięcia aktualnego postępu prac jak również takiego samego budynku ukończonego z naszych wcześniejszych inwestycji.

Przewidziany termin zakończenia prac –  grudzień 2019 / styczeń 2020 r.

PO INDYWIDUALNYCH UZGODNIENIACH Z INWESTORAMI MOŻE BYĆ BRANA POD UWAGĘ MOŻLIWOŚĆ ZOSTAWIENIA MIESZKANIA W ROZLICZENIU. 

Dokumentacja projektowa, zakres rzeczowy oraz szczegółowe informacje dostępne w naszym biurze.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter wyłącznie informacyjny.

 

 

Galeria zdjęć